Shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull
  • -35%

    Set body lepurush qe permban nje bady me jake kollare te hapur, kopsa ne pjesen e parme, dhe nje pende te bardhe e cila mund te hiqet ne pjesen e mbrapme, pranga te bardha, dhe nje kapeseflokesh me veshe lepuri. Ngjyre te bardhe/te zeze. Materiali kryesor: 93% poliester, 7% elastan, satin: 90% poliamide, prangat: 100% poliamide. Përmban pjesë jo tekstile...

    3,900 Lekë 6,000 Lekë -35% Ka mbaruar
    Ka mbaruar
Shfaqur 1 - 1 nga 1 artikull
Product successfully added to the product comparison!