• 2,300 Lekë

  Model i miksuar, shirita, lidhese dhe prerje te medhaja te gjitha te kombinuara ne nje. Corapet rrejete plotesojne listen e madhe te mix-it. Me tanga dantelle te perfshira. E zeze. 90% poliamide, 10% elastane. 

  2,300 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 4,000 Lekë

  Set i cili permban nje veshje body pa lidhese, nje qafore me nje fjongo dhe nje kapese flokesh me veshe lepurushi. E bardhe dhe pink. 90% poliester, 10% elastane. Qaforja dhe kapesja e flokeve: 80% poliester, 10% poliamide, 10% elastane.

  4,000 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 4,500 Lekë

  Bluze me krahe te shkurtra me kollare te bardhe, e hapur perpara dhe pulle dhe lidhese ngjyre flori. Minifustan i ngushte i hapur ne pjesen e majte perpara dhe gjithashtu me shirit ngjyre floriri. Shall i vogel i bardhe stjuardeseje i perfshire. 93% poliester, 7% elastane. Shalli: 95% poliester, 5% elastane.

  4,500 Lekë
  Shto në shportë
  Produkti është i disponueshëm me opsione të ndryshme
 • 4,500 Lekë

  Set i krijuar me rrjete pak transparente me patern leopardi ne kombimin me nje te kuqe te erret. Recipeta te buta dhe suspender belt kombinuar me 4 lidhese te rregullueshme ne permase. Tanga kombinuese te perfshira. Ne ane dhe ne pjesen e mbrapme me te kuqe te erret. Me dantelle te zeze ne funde. Te gjitha lidheset te rregullueshme ne permase. Recipetat...

  4,500 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 3,300 Lekë

  Suplement dietik per meshkuj. Ju lutem lexoni informacionin ne kuti. Shenim: suplementet dietik nuk jan per perdorim ne dieta te gjata dhe nuk jan zevendesues per nje diet te shendetshme dhe te balancuar. Mos e kaloni sasine e rekomanduar te perdorimin 30 kapsula.

  3,300 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 700 Lekë
  I RI

  Lubrifikant me baze uji me panthenol. I tretshen ne uje, pehazh i bute. 50 ml.

  700 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 2,300 Lekë

  Per meshkuj. Doni te rindizni jeten tuaj seksuale. Ky spray perkujdeses ka nje efekt ftohes dhe mund te vonoje orgazmen. 50 ml.

  2,300 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 6,000 Lekë

  Parfum me feromone per meshkuj. Me nje arome misterioze dhe joshese (Bergamot, limon, portokall, mandarin, lime, jasemini, ujë, u rrit, vjollce, freesia, koriandër, arrëmyshk, ciklamin, zymbyl, RESEDA, patchouli, oakmoss, qelibar, myshk, kedri). Miximi special dhe i testuar gjate i androstenolit dhe androstenonit e bene kete seri parfumesh unike. 30 ml.

  6,000 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 5,600 Lekë
  I RI

  Masturbator ngjyre naturale ne kanace pijesh ngjyre te bardhe dhe floriri. Hapja eshte imitim i gojes, tuneli eshte me strikture stimuluese. Gjatesia totale dhe e penetrimit gjithashtu 20 cm Materiali: TPR, TPE. Perfshihet lubrifikant tester dhe manual perdorimi.

  5,600 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 3,500 Lekë
  I RI

  2 ne 1:pompe per gjoksin me vibrim e cila mund te perdoret dhe per stimulim klitori (kur kthehet mbrapsht). Diametri 7 cm. Gjatesia e kabullit midid dy kupave 1.02 m + 52 cm kabulli i lidhur me pultin. Materiali: silikon, abs, pvc. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AAA.

  3,500 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 3,000 Lekë
  I RI

  Dildo transparent ne forme penisi, i drejte, me testikuj dhe ngjitje me vakum ne baze. 21 cm, diam 3.8 - 4.5 cm. Materiali: PVC.

  3,000 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 1,400 Lekë
  I RI

  Masturbator dore në formë vagine. Me strukturë të brëmdshme tepër stimuluese, e hapur nga të dyja anët. Ngjyrë natyrale. Gjatësia afërsisht 11 cm, diam. 4,8 cm. Shumë fleksibël. Materiali: TPR.

  1,400 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 1,200 Lekë

  Kurore me vello per feste beqarie. E zeze me shkronjat punk dhe vello ngjyre pink.

  1,200 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 2,800 Lekë

  Paruke Bojqelli Neon te gjata dhe te drejta.

  2,800 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 14,000 Lekë

  Kukull me fryrje me permasa reale (118 cm) me fytyre te plote, kembe dhe duar. Me qerpike dhe floke kaf. Tuneli masturbues me dy hapje mund te hiqet. Materiali: PVC, TPR. ⚠ Porositeni tani dhe per 8 dite produkti ju dorezohet ne adresen qe ju deshironi. Ne Tirane transporti eshte falas, ne rrethe 350 lek. ndersa jasht kufijve 5.50 euro. Per bleresit...

  14,000 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 2,400 Lekë

  Pranga me mbushje, me ngjitje dhe te lidhura nga nje unaze metalike. Perfshihet dhe maske per syte me lidhese elastike. Te zeza. Materiali: polypropylene, poliamide, metal (veshje kromi).

  2,400 Lekë
  Ka Gjëndje
 • Aktualisht nuk ka produkte të reja.
 • 21,000 Lekë

  Hidropompa Hydromax X30 eshte nje sistem hidroterapie qe perdoret me fuqine natyrore te ujit. Hydromax eshte hidroterapia me e fundit per te mbajtur penisin ne nje shendet optimal. Duke shfrytezuar fuqine e ujit, projektuar per tu perdorur ne dush apo ne vaske, Hydromax ju lejon te arrini nje ngrehje impressive me lehtesi dhe siguri ne te njejten kohe,...

  21,000 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 23,300 Lekë

  Androextender është një pajisje mjekësore tërheqëse që përdoret për zmadhimin e penisit. Ky zmadhim ndodh për shkak të aftësisë reaguese të indeve kur ato i nënshtrohen një force tërheqje të vazhdueshme. Qëllimi i këtij trajtimi është për të stimuluar rritjen e indeve të boshtit të penisit. Kjo përkthehet në: Rritje në gjatësi deri në 4 cm në...

  23,300 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 33 Lekë

  Prezervative te lubrifikuar, me cilesi te larte dhe me arome luleshtrydhe.

  33 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 33 Lekë

  Klasikja nga London!Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

  33 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 240 Lekë

  Bateri Panasonic AA (R6) 1.5 Volt, që zgjasin shumë. E përshtatshme për vibratorë dhe artikuj të tjerë.  Miqësore me mjedisin.

  240 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 150 Lekë

  Lubrifikant me baze ujore per me shume kenaqesi.Gjuhet ne paketim: DE, EN, DA, NL, ES, FR, IT, RU.

  150 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 33 Lekë

  Për të gjithë, që duan të jenë të sigurt!Prezervativë transparentë dhe me një elasticitet të lartë, bërë nga material natyral latex. Janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe garantojnë siguri në “lojërat e egra”. Të lubrifikuar dhe me majë me hapësirë rezervuese. I përdorshëm gjithashtu edhe për sex anal.

  33 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 100 Lekë

  Prezervativë Durex me shumëllojshmëri ngjyrash dhe shije frutash!- Të kuq me aromë lulushtrydhe (Durex Fruits & More)- Me ekstra lubrifikim, mjaft të hollë për rrëshqitje më të mirë (Durex Emotions)- Me strukturë me kokrra dhe të hullizuar, për stimulimin e të dy partnerëve (Durex Pleasuremax)- Mjaft të hollë me Sensi-Fit për ndjeshmëri më të lartë...

  100 Lekë
  Shto në shportë
  Ka mbaruar
 • 600 Lekë

  Lubrifikant me baze uji, me nje formule me perzierje te 7 herbave per kujdesje dhe kenaqesi anale.

  600 Lekë
  Ka Gjëndje
 • 150 Lekë

  Bateri Alkaline AA 1.5 Volt, që zgjasin shumë. E përshtatshme për vibratorë dhe artikuj të tjerë. Cmimi i mësipërm është vetëm për një bateri. Miqësore me mjedisin.

  150 Lekë
  Ka Gjëndje

Pëlqeni faqen tonë në Facebook

 • Transport Falas

  Për porositë mbi 2500 Lekë brenda Tiranës.
  Vetëm 350 Lekë për cdo qytet tjetër.

 • Porosit Nëpërmjet Telefonit

  Telefonini në numrin : +355 696060195 për të kryer një porosi.

 • Paguaj Online ose Cash

  Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës. Paypal, Transfertë Bankare ose Cash.

Misioni

Fokusi ynë me një shërbim profesional ndaj konsumatorëve, me risi në produkte, me një faqe interneti interaktive dhe me një marketing kreativ, na mban në krye të zhvillimeve për sa i përket mirëqenies seksuale dhe blerjeve elektronike.

Urim per Festat e Fundvitit 2016