Zmadhuese thithash

2,000 LEK

Mbështetësit e thithave Size Matters mund të zmadhojnë dhe stimulojnë thithkat tuaja. Thithja dhe rritja e rrjedhjes së gjakut në thithat rrit ndjeshmërinë dhe kënaqësinë. Thjesht vendosini ato mbi thithat dhe shtrydhni llambën. Thithësit e thithit do të krijojnë një ndjesi vakumi kur të lëshoni gishtat. Pasi të lëshoni nxitësit e thithave ato do të qëndrojnë në vend dhe ju mund të shijoni stimulimin pa duar!

Availability: Në gjëndje SKU: ac200 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Mbështetësit e thithave Size Matters mund të zmadhojnë dhe stimulojnë thithkat tuaja. Thithja dhe rritja e rrjedhjes së gjakut në thithat rrit ndjeshmërinë dhe kënaqësinë. Thjesht vendosini ato mbi thithat dhe shtrydhni llambën. Thithësit e thithit do të krijojnë një ndjesi vakumi kur të lëshoni gishtat. Pasi të lëshoni nxitësit e thithave ato do të qëndrojnë në vend dhe ju mund të shijoni stimulimin pa duar!