Zgjatues Penisi Silicon Extension

1,800 LEK

Ekstremisht i butë , fleksibël dhe i këndshëm! Zgjatësi i penisit i bërë nga një material jashtëzakonisht i butë. Zgjeron penisin e tij me 2.5 cm. Me glans dhe venat e fryra – kadife butë nga brenda.

Availability: Në gjëndje SKU: 05348110000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ekstremisht i butë , fleksibël dhe i këndshëm! Zgjatësi i penisit i bërë nga një material jashtëzakonisht i butë. Zgjeron penisin e tij me 2.5 cm. Me glans dhe venat e fryra – kadife butë nga brenda.