Zgjatues Penisi Piss Play Sleeve

3,300 LEK

Për lojëra emocionuese të dushit të artë! Mantel fleksibël dhe transparent me një tërësi prej 4.5 cm  ka një prizë silikoni. Thjesht urinoni në mëngë dhe ndjeni urinën në glans. Urina më pas derdhet duke hequr prizën.

Availability: Në gjëndje SKU: 05359580000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për lojëra emocionuese të dushit të artë! Mantel fleksibël dhe transparent me një tërësi prej 4.5 cm  ka një prizë silikoni. Thjesht urinoni në mëngë dhe ndjeni urinën në glans. Urina më pas derdhet duke hequr prizën.