Zgjatues penisi Extension tan

6,500 LEK

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe mbështet ereksionin!
Përmirësuesi i penisit me mëngë të paprerë silikoni nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë.

Availability: Në gjendje SKU: 50025750000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 

Mëngë shtrirëse të penisit
Dizajn i paprerë i penisit – fund i hapur
Rrit perimetrin e penisit me 66%
Mbështet një ereksion
Venat e theksuara
Silikoni i butë i mëndafshtë
Mund të shkurtohet për një përshtatje të përsosur
Mund të vendoset në ujë të vluar për pastrim të thellë

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe mbështet ereksionin!
Përmirësuesi i penisit me mëngë të paprerë silikoni nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë. Mëngë e ngushtë mbështet ereksionin në mënyrë efektive dhe mund të vendoset lehtësisht në penis. Mëngët në një dizajn të paprerë të penisit kanë një fund të hapur, kështu që glasi është i ekspozuar. Mëngët gjithashtu mund të shkurtohen në bazë për një përshtatje të përsosur.

Mëngë elastike me vena të theksuara është bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë dhe përshtatet në mënyrë perfekte me çdo penis. Diametri i madh rrit perimetrin e penisit me 66%.

Për një pastrim të thellë, higjienik, mëngët mund të vendosen në ujë të vluar për 3 minuta.

Mëngë 17,8 cm e gjatë, thellësi e futjes 17,4 cm, e brendshme Ø 3,1 cm, e jashtme Ø 4,1 cm, elastike;
Silikoni.

Zgjatues penisi Extension tan

6,500 LEK

In stock