Zgjatues penisi Extension strap

6,500 LEK

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe mbështet ereksionin!
Zgjeruesi i mëngës së penisit të paprerë nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë.

Availability: Në gjëndje SKU: 50025910000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mëngë shtrirëse të penisit me një unazë topash
Rrit perimetrin e penisit me 66%
Mbështet një ereksion
Dizajn i paprerë i penisit – fund i hapur
Venat e theksuara
Me një unazë topash për një përshtatje që nuk rrëshqet
Silikoni i butë i mëndafshtë
Mund të vendoset në ujë të vluar për pastrim të thellë

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe mbështet ereksionin!
Zgjeruesi i mëngës së penisit të paprerë nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë. Mëngë e ngushtë mbështet ereksionin në mënyrë efektive dhe mund të vendoset lehtësisht në penis. Unaza e topit elastik garanton një përshtatje të rehatshme dhe jo të rrëshqitshme. Mëngët në një dizajn të paprerë të penisit janë të hapura në fund për të ekspozuar glansin e ndjeshëm.

Mëngë elastike me vena të theksuara është bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë dhe përshtatet në mënyrë perfekte me çdo penis. Diametri i madh rrit perimetrin e penisit me 66%.

Për një pastrim të thellë, higjienik, mëngët mund të vendosen në ujë të vluar për 3 minuta.

Mëngë 20,3 cm e gjatë, thellësi e futjes 16,5 cm, e brendshme Ø 2,8 cm, e jashtme Ø 5,1 cm, elastike.
Silikoni.

Zgjatues penisi Extension strap

6,500 LEK

In stock