Zgjatues penisi Extension 3 dark

10,100 LEK

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe gjatësinë e tij me 8,9 cm!
Mëngët e penisit 3″ Silikoni X-tension nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë.

Availability: Në gjendje SKU: 50025590000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 

Mëngë shtrirëse të penisit
Rrit perimetrin e penisit me 66%
E rrit gjatësinë me 8,9 cm
Mbështet një ereksion
Glans dhe venat e theksuara
Silikoni i butë i mëndafshtë
Mund të shkurtohet për një përshtatje të përsosur
Mund të vendoset në ujë të vluar për pastrim të thellë
Zgjatje e heqshme

Rrit perimetrin e penisit me 66% dhe gjatësinë e tij me 8,9 cm!
Mëngët e penisit 3″ Silikoni X-tension nga Fantasy X-Tensions Elite e sjell penisin në formë të shkëlqyer shpejt dhe lehtë për të përmbushur momentet e kënaqësisë. Mëngët e ngushta mbështesin në mënyrë efektive ereksionin dhe mund të vendosen lehtësisht në penis. Mëngët gjithashtu mund të të shkurtohet në bazë për një përshtatje të përsosur.

Mëngë elastike me glas dhe vena të theksuara është bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë dhe përshtatet në mënyrë perfekte me çdo penis. Diametri i madh e rrit perimetrin e penisit me 66% dhe gjatësinë e tij me 8,9 cm. Zgjatja e butë mund të hiqet nga mëngja.

Për një pastrim të thellë, higjienik, mëngët mund të vendosen në ujë të vluar për 3 minuta.

Mëngë 22,9 cm e gjatë, thellësi e futjes 21,1 cm, e brendshme Ø 3,2 cm, e jashtme Ø 4,8 cm, elastike;
zgjatim 8.9 cm i gjate, Ø 3.8 cm.
Silikoni.

Zgjatues penisi Extension 3 dark

10,100 LEK

In stock