Zgjatues Penisi Crystal Skin

2,100 LEK

Menge penisi transparente, prej materiali te rreshkitshem, e mbushur me shkume te bute ne maje de sktrukture stimuluese. 

Availability: Në gjëndje SKU: 05203650000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Menge penisi transparente, prej materiali te rreshkitshem, e mbushur me shkume te bute ne maje de sktrukture stimuluese.
Permasat: 15 cm, diametri 4 cm (maja) dhe 3,5 cm (elastik) menga.