Zgjatues Penisi Crystal Skin Penis Sleeve

2,200 LEK

Menge penisi me zgjatim 2 cm dhe unaze penisi. Prej materiali silikon transparent dhe te bute me maja. Gjithashtu i pershtatshem per dildo dhe vibrator.
Permasa: 11 cm, diam. 3 cm.

Availability: Në gjëndje SKU: 05169880000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Menge penisi me zgjatim 2 cm dhe unaze penisi. Prej materiali silikon transparent dhe te bute me maja. Gjithashtu i pershtatshem per dildo dhe vibrator.
Permasa: 11 cm, diam. 3 cm.