-30%

Yiva Power Massager – Black

Çmimi origjinal qe: 7,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,530 LEK.

Shijoni momente intime vetem ose me partnerin me kete masazhator! Vibratori eshte perfekt per fillestare dhe lodra ideale per stimulim te jashtem. Me 10 nivele vibrimi, per tju stimuluar ne te gjitha pikat e ndjeshme. Vibratori ka nje koke fleksibel me nje motor te fuqishem. Kjo e ben kete masazhator te pershtatshem per masazh trupi gjithashtu. I penisikueshem dhe i thjeshte per tu pastruar.

Availability: Në gjendje SKU: YIV001BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni momente intime vetem ose me partnerin me kete masazhator! Vibratori eshte perfekt per fillestare dhe lodra ideale per stimulim te jashtem. Me 10 nivele vibrimi, per tju stimuluar ne te gjitha pikat e ndjeshme. Vibratori ka nje koke fleksibel me nje motor te fuqishem. Kjo e ben kete masazhator te pershtatshem per masazh trupi gjithashtu. I penisikueshem dhe i thjeshte per tu pastruar.

Yiva Power Massager - Black

Yiva Power Massager – Black

Çmimi origjinal qe: 7,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,530 LEK.

In stock