Vibrator XXL

4,780 LEK

Ky vibrator eshte me i gjate dhe me i trashe sesa nje i vertete. Damare te fryre dhe nje shtrese mbuluese e rreshkitshme e ben perfekt per tju ofruar nje trajtim special. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05509810000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator eshte me i gjate dhe me i trashe sesa nje i vertete. Damare te fryre dhe nje shtrese mbuluese e rreshkitshme e ben perfekt per tju ofruar nje trajtim special. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Masa: 31 cm, Ø 6 cm.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Vibrator XXL

4,780 LEK

Out of stock