Xhel vaginal Intome

1,900 LEK

Xhel vaginal hidratues nga Intome është zhvilluar posaçërisht për të mbrojtur florën natyrale të vaginës. Xheli lehtëson thatësinë vaginale për të parandaluar siklet dhe ndjesi djegieje. Ajo gjithashtu stimulon funksionin natyral të mukozës. Pas aplikimit, xheli ka nevojë për disa kohë që të hyjë në fuqi.

Availability: Në gjendje SKU: INT-IC-01 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel vaginal hidratues nga Intome është zhvilluar posaçërisht për të mbrojtur florën natyrale të vaginës. Xheli lehtëson thatësinë vaginale për të parandaluar siklet dhe ndjesi djegieje. Ajo gjithashtu stimulon funksionin natyral të mukozës. Pas aplikimit, xheli ka nevojë për disa kohë që të hyjë në fuqi.

Xhel vaginal Intome

Xhel vaginal Intome

1,900 LEK

In stock