Xhel stimulues prostate Mojo

4,700 LEK

Xhel stimulues i prostatës MOJO është i përzier me Niacin dhe Yohimbe për të rritur rrjedhjen e gjakut në prostatë. Rrit ndjeshmërinë për orgazma më të forta dhe më të gjata.

Availability: Në gjëndje SKU: E31136 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Xhel stimulues i prostatës MOJO është i përzier me Niacin dhe Yohimbe për të rritur rrjedhjen e gjakut në prostatë. Rrit ndjeshmërinë për orgazma më të forta dhe më të gjata. E përkryer për t’u përdorur me çdo lodër të prostatës.

30 ml