Xhel Stimulues per orgazem Durex

4,300 LEK

Xhel Orgazmik Durex Intense është një xhel revolucionar stimulues i klitorit që është krijuar për orgazma më intensive. Intensifikoni përvojën seksuale për ju të dy!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 300000091075 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel Orgazmik Durex Intense është një xhel revolucionar stimulues i klitorit që është krijuar për orgazma më intensive. Vetëm disa pika masazhohen në klitoris gjatë paralojës dhe formula e veçantë është krijuar për të sjellë valë sensuale të ngrohjes, ftohjes ose ndjesi shpimi gjilpërash që mund të rrisin ndjeshmërinë e zonave të saj intime për kënaqësi më intensive. Intensifikoni përvojën seksuale për ju të dy!
Materiali: Me bazë uji

Xhel Stimulues per orgazem Durex

4,300 LEK

Out of stock