Xhel stimulues penisi Mojo

4,700 LEK

MOJO Penis Stimulating Gelis i përzier me Niacin dhe Xhensen për ereksione më të forta dhe më të gjata. Rrit ndjeshmërinë për orgazma më të forta dhe më të gjata.

Availability: Në gjëndje SKU: E31135 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

MOJO Penis Stimulating Gelis i përzier me Niacin dhe Xhensen për ereksione më të forta dhe më të gjata. Rrit ndjeshmërinë për orgazma më të forta dhe më të gjata. Pa paraben, vegan i pastër dhe i sigurt me prezervativë. Përdoreni rregullisht për të arritur rezultatet e dëshiruara.

120 ml