Xhel stimulues me shije kanabisi

1,500 LEK

Xhel intim i pasuruar me vaj kanabisi. Xhel me bazë uji që zgjat dhe nuk ngjitet. Vaji ndihmon në lagështimin e lëkurës dhe parandalon acarimin e lëkurës. Në një tub të dobishëm për përdorim me një dorë. Vetëm për përdorim të jashtëm. 100 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06252480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel intim i pasuruar me vaj kanabisi. Xhel me bazë uji që zgjat dhe nuk ngjitet. Vaji ndihmon në lagështimin e lëkurës dhe parandalon acarimin e lëkurës. Në një tub të dobishëm për përdorim me një dorë. Vetëm për përdorim të jashtëm. 100 ml.

Xhel stimulues me shije kanabisi

1,500 LEK

In stock