Xhel Stimulues INTT Vibration

3,800 LEK

Ky xhel ofron një ndjesi unike ngrohjeje, ndjesi shpimi gjilpërash. Vendosni xhel në klitoris (3 pika) ose penis (1 pikë) dhe shijoni ndjenjën e zgjimit deri në 30 minuta. Aroma bukuroshe e kafesë e bën këtë xhel perfekt për përdorim gjatë seksit oral. Xheli nuk është i përshtatshëm për t’u përdorur si lubrifikant. Shishja ka një kapak praktik të pompës, gjë që e bën të lehtë dozimin e xhelit.

Availability: Në gjëndje SKU: VIB0005 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky xhel ofron një ndjesi unike ngrohjeje, ndjesi shpimi gjilpërash. Vendosni xhel në klitoris (3 pika) ose penis (1 pikë) dhe shijoni ndjenjën e zgjimit deri në 30 minuta. Aroma bukuroshe e kafesë e bën këtë xhel perfekt për përdorim gjatë seksit oral. Xheli nuk është i përshtatshëm për t’u përdorur si lubrifikant. Shishja ka një kapak praktik të pompës, gjë që e bën të lehtë dozimin e xhelit.

Xhel Stimulues INTT Vibration

3,800 LEK

In stock