Xhel Stimulues INTT Cottoon Candy

4,000 LEK

Tingling Effect Gel Vibration Cotton Candy ka një aromë të ëmbël karamele pambuku dhe ekstrakte bimore me cilësi të lartë nga Amazona. Ka një efekt unik vibrues, pulsues dhe ngrohës i cili mund të krijojë ndjesi intensive dhe të shkaktojë orgazma.

Availability: Në gjendje SKU: 06309420000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel stimulues për të dhe atë
Me një shije karamele pambuku
Me ekstrakte bimore nga Amazona
Ngrohje, ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese
Ndjesi të nxehta për të dhe atë!

Tingling Effect Gel Vibration Cotton Candy ka një aromë të ëmbël karamele pambuku dhe ekstrakte bimore me cilësi të lartë nga Amazona. Ka një efekt unik vibrues, pulsues dhe ngrohës i cili mund të krijojë ndjesi intensive dhe të shkaktojë orgazma. Mund të përdoret vetëm ose me partner. Mund të përdoret edhe gjatë seksit oral. Thjesht vendosni një sasi të vogël në zonën intime dhe fërkojeni butësisht.

Xhel Stimulues INTT Cottoon Candy

4,000 LEK

In stock