-30%

Xhel stimulues Ginko Just Play

630 LEK

Xhel erotik me bazë uji me ekstrakte xhensen dhe xhinko për atë goditje shtesë perimesh! Për shembull, xhensen stimulon funksionet e lëkurës dhe xhinko vitalizohet gjatë masazhit, gjë që mund të rrisë kënaqësinë dhe eksitueshmërinë. Teksturë e lëmuar për një përvojë emocionuese për dy. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06262790000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel erotik me bazë uji me ekstrakte xhensen dhe xhinko për atë goditje shtesë perimesh! Për shembull, xhensen stimulon funksionet e lëkurës dhe xhinko vitalizohet gjatë masazhit, gjë që mund të rrisë kënaqësinë dhe eksitueshmërinë. Teksturë e lëmuar për një përvojë emocionuese për dy. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Xhel stimulues Ginko Just Play

630 LEK

In stock