Xhel stimulues G-Spot Shiatsu

2,600 LEK

E përsosur për masazhe të buta në zonën intime! Një xhel i butë për masazhimin në labirinat e jashtme dhe klitorisin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06254770000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E përsosur për masazhe të buta në zonën intime! Një xhel i butë për masazhimin në labirinat e jashtme dhe klitorisin.

Xhel stimulues G-Spot Shiatsu

2,600 LEK

Out of stock