Xhel stimulues EXSENS Mjeder

3,800 LEK

Ngrirja e nxehtë godet në vend! Ndjesia befasuese e këndshme e shoqëruar me aromë të shijshme e bëjnë këtë xhel zgjimi shtesën e përsosur për intimitetin e çdo çifti. Vetëm një pikë në lëkurën e ndjeshme dhe intime do ju kënaqi dhe emocionojë!

Availability: Në gjendje SKU: 252339 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ngrirja e nxehtë godet në vend! Ndjesia befasuese e këndshme e shoqëruar me aromë të shijshme e bëjnë këtë xhel zgjimi shtesën e përsosur për intimitetin e çdo çifti. Vetëm një pikë në lëkurën e ndjeshme dhe intime do ju kënaqi dhe emocionojë!

Aromë e këndshme e mjedrës së freskët mente
Formulë e freskët dhe e puthshme
Efekt ftohës pothuajse i menjëhershëm
Pa konservues, pa sheqer
Formulë e butë, e sigurt dhe efektive
Vegane

Përbërësit: glicerinë, propilen glikol, aroma (aromë), karboksamide etil mentan, sapenisinë natriumi, karbomer, aqua (ujë), hidroksid natriumi

Xhel stimulues EXSENS Mjeder

3,800 LEK

In stock