-31%

Xhel per Orgazem Pjur 15ml

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,001 LEK.

Ky xhel orgazme nga Pjur është krijuar për të përmirësuar momentet tuaja intime të kënaqësisë. Me stimulimin sensacional dhe afatgjatë të klitorit, xheli e ngre përvojën tuaj seksuale në lartësi të paparë.

Availability: Në gjendje SKU: 14023 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky xhel orgazme nga Pjur është krijuar për të përmirësuar momentet tuaja intime të kënaqësisë. Me stimulimin sensacional dhe afatgjatë të klitorit, xheli e ngre përvojën tuaj seksuale në lartësi të paparë.

Rritni kënaqësinë tuaj gjatë seksit dhe mahnituni nga rritja e ndjeshmërisë së klitorisit. Përgatituni për një orgazmë edhe më intensive, ku çdo prekje, çdo lëvizje, shkakton një valë kënaqësie. Përjetoni kënaqësinë përfundimtare dhe zbuloni fuqinë e kënaqësisë me këtë xhel orgazme.

Xhel per Orgazem Pjur 15ml

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,001 LEK.

In stock