Xhel Per Kohezgjatje Loveline 50ml

900 LEK

Xheli i vonesës është metoda e trajtimit të drejtpërdrejtë dhe efektiv të derdhjes së parakohshme. Udhëzime për përdorim: Shtrydhni një sasi të vogël xheli në majë të gishtave dhe masazhoni direkt në penis.

Availability: Në gjendje SKU: LOVECOS002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xheli i vonesës është metoda e trajtimit të drejtpërdrejtë dhe efektiv të derdhjes së parakohshme. Udhëzime për përdorim: Shtrydhni një sasi të vogël xheli në majë të gishtave dhe masazhoni direkt në penis. Lëreni efektin të shpaloset për 15 minuta. Xheli tani është zhytur tërësisht në lëkurën e penisit dhe mund të zhvillojë efektin e tij lokal të mpirjes. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të errët.

Xhel Per Kohezgjatje Loveline 50ml

900 LEK

In stock