Xhel per kohezgjatje Big Boy

4,300 LEK

Big Boy Golden Delay Gel vonon ejakulimin falë një xheli pak anestezik.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E22561 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Big Boy Golden Delay Gel vonon ejakulimin falë një xheli pak anestezik.

Me shtyrjen e orgazmës, meshkujt kontribuojnë në seks më të mirë. Big Boy Golden Delay Gel anestezizon përkohësisht pikat më të ndjeshme të penisit. Në këtë mënyrë arrini një kulm më pak shpejt dhe kështu ju e shijoni seksin më gjatë.

50 ml

Xhel per kohezgjatje Big Boy

4,300 LEK

In stock