Xhel për ereksionin High Octane

5,300 LEK

Forca G me oktan të lartë ofron mbështetje për problemet e ereksionit dhe mund të përdoret gjithashtu nga burrat që duan të promovojnë ereksionin e tyre. Kremi stimulon rrjedhjen e gjakut në penis nga jashtë, duke bërë të mundur një ereksion më të fortë.

Availability: Në gjëndje SKU: E31480 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Forca G me oktan të lartë ofron mbështetje për problemet e ereksionit dhe mund të përdoret gjithashtu nga burrat që duan të promovojnë ereksionin e tyre. Kremi stimulon rrjedhjen e gjakut në penis nga jashtë, duke bërë të mundur një ereksion më të fortë.

Përbërësit
Aqua, Gliceril Stearat, Etilheksil Stearat, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Alkool Cetyl, Glicerinë, Ceteareth-20, Alkool, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis, Ekstrakt lulesh Arnica Montana, Butyrospermum Parkii-Alcomitar, Cetearethl, Ceteareth-12, Ceteareth, Ceteareth, Ceteareth, , Ekstrakt i gjetheve të Ginkgo Biloba, Vaj i Farës Simmondsia Chinensis, Ekstrakt frutash Trigonella Foenum-Graecum, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol

Këshilla për përdorimin
Rreth 10 minuta para fillimit të aktivitetit seksual, aplikoni pak krem në penis dhe masazhojeni mirë për 5-10 minuta. Për rezultate më të mira përdorni kremin çdo ditë.

50 ml

Xhel për ereksionin High Octane

5,300 LEK

In stock