Xhel pastrues intim Durex

1,000 LEK

Një xhel i butë ditor për larjen e acidit laktik që ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të pH të vaginës dhe mban zonën tuaj intime të ndihet rehat dhe e freskët. Xheli shpërndahet lehtë dhe ka një aromë të butë. Udhëzimet për përdorim: Klikoni kapakun të hapur dhe shtrydhni xhelin në dorën tuaj ose në një pëlhurë larëse për ta aplikuar. Përdorni vetëm në pjesën e jashtme të vaginës tuaj dhe shpëlajeni tërësisht.
Availability: Vjen së shpejti SKU: dxi-01 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një xhel i butë ditor për larjen e acidit laktik që ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të pH të vaginës dhe mban zonën tuaj intime të ndihet rehat dhe e freskët. Xheli shpërndahet lehtë dhe ka një aromë të butë. Udhëzimet për përdorim: Klikoni kapakun të hapur dhe shtrydhni xhelin në dorën tuaj ose në një pëlhurë larëse për ta aplikuar. Përdorni vetëm në pjesën e jashtme të vaginës tuaj dhe shpëlajeni tërësisht.