Xhel Orgazme Just Play

1,400 LEK

Xheli aplikohet në klitoris dhe më pas duhet të masazhohet lehtë për të rritur shumë zgjimin seksual. Prandaj është më e lehtë për të arritur një orgazmë njëkohësisht me një partner.

Availability: Në gjendje SKU: 06262360000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xheli aplikohet në klitoris dhe më pas duhet të masazhohet lehtë për të rritur shumë zgjimin seksual. Prandaj është më e lehtë për të arritur një orgazmë njëkohësisht me një partner.

Xhel Orgazme Just Play

1,400 LEK

In stock