Xhel orgazme BTB Cosmetics

3,400 LEK

Me vetëm disa pika BTB Orgasmic Gel, do të keni një përvojë intensive dhe të paharrueshme! Xheli BTB Orgasmic është absolutisht natyral dhe në gjendje t’i shtyjë gratë të shprehin origjinalitetin e trupit të tyre, duke aktivizuar ndjeshmërinë e klitorisit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252320 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me vetëm disa pika BTB Orgasmic Gel, do të keni një përvojë intensive dhe të paharrueshme! Xheli BTB Orgasmic është absolutisht natyral dhe në gjendje t’i shtyjë gratë të shprehin origjinalitetin e trupit të tyre, duke aktivizuar ndjeshmërinë e klitorisit.

Mjaftojnë vetëm disa pika në klitoris gjatë paralojës ose kur filloni masturbimin për të rritur vazodilatimin me ndjesinë e nxehtësisë dhe të ftohtit. Ai përmirëson ndjeshmërinë e mbaresave nervore për të gjithë kohën e nevojshme për të arritur një orgazmë në një mënyrë krejtësisht natyrale.

Tub praktik 100 ml për më shumë se 100 aplikime
Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita e drejtpërdrejtë
Mund të përdoret me lodrat e seksit BTB Essential Toys dhe Attraction Pleasure Toys
Përmban L-arginine, ekstrakt Marapuama, Gingko dhe ekstrakt mentol
Vegane
Pa parabene
Pa dhunë ndaj kafshëve
PH fiziologjik
Përbërësit:
Aqua, Glicerinë, vaj Cocos nucifera, Triglicerid Caprylic/Capric, Vaj i farës Vitis vinifera, Proteina e Grurit të Hidrolizuar me Palmitoyl, Gliceril Stearat, Alkool Cetearyl, Prunus amygdalus dulcis vaj, ekstrakt i Ptycopetalobaol, Ptycopetalobaol Argininë, Alkool etilik, Alkool benzil, Acid dehidroacetik, Sorbat kaliumi, Aroma, Glukozë, Fruktozë, Acid citrik, Benzoat Natriumi, Mentol, Mentil laktat, Çamçakëz Xhantan, Tokoferol (i përzier), Beta-Sitosterol, Squalene, Acid laktik.

Xhel orgazme BTB Cosmetics

3,400 LEK

Out of stock