Xhel ngushtimi vagine Intome

1,400 LEK

Intome shtrëngon muskujt në vaginë tuaj. Kjo siguron që të përjetoni më shumë stimulim gjatë penetrimit dhe një orgazmë të ndjehet më intensive. Masazhoni butësisht kremin në lëkurën e vaginës tuaj. Efekti rritet me përdorimin e përditshëm.

Availability: Në gjendje SKU: INT-HER-02 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Intome shtrëngon muskujt në vaginë tuaj. Kjo siguron që të përjetoni më shumë stimulim gjatë penetrimit dhe një orgazmë të ndjehet më intensive. Masazhoni butësisht kremin në lëkurën e vaginës tuaj. Efekti rritet me përdorimin e përditshëm.

Shmangni kontaktin me sytë. Ndërpriteni përdorimin nëse shfaqet skuqje, djegie ose acarim. Mos e përdorni produktin në lëkurë të dëmtuar. Rezultati i dëshiruar mund të ndryshojë nga personi në person.

Përbërësit: Uje, Glicerinë, Fenoksietanol, Akrilate / C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis, Alkool, Etilheksilglicerinë, Acid laktik, Aminometil Propanol, Vaj Mentha Piperita, Vaji i Mentha Piperita, Hamamelis Extract Extract, Hamamelis. Ekstrakt, Limonene, Linalool.

Xhel ngushtimi vagine Intome

1,400 LEK

In stock