Xhel masazhi Watermelon Just Play

900 LEK

Xhel erotik me bazë uji me aromë shalqini të freskët me fruta që forcon shqisat dhe ju vendos në humor të mirë! Për stimulimin e masazheve të të gjithë trupit – ideale për orë romantike për dy. Xheli i masazhit është veçanërisht i butë dhe ekonomik – edhe një sasi e vogël garanton një përvojë të gjatë rrëshqitjeje. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06262870000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel erotik me bazë uji me aromë shalqini të freskët me fruta që forcon shqisat dhe ju vendos në humor të mirë! Për stimulimin e masazheve të të gjithë trupit – ideale për orë romantike për dy. Xheli i masazhit është veçanërisht i butë dhe ekonomik – edhe një sasi e vogël garanton një përvojë të gjatë rrëshqitjeje. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Xhel masazhi Watermelon Just Play

900 LEK

In stock