Xhel Masazhi HempSeed Just Play

900 LEK

Shijoni kënaqësinë e masazhit thellësisht relaksues… Për masazhe të gjata të të gjithë trupit që reduktojnë nivelin e stresit, lirojnë muskujt e lodhur, të tensionuar dhe promovojnë mirëqenien fizike. Vegane. 80 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06262600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni kënaqësinë e masazhit thellësisht relaksues… Për masazhe të gjata të të gjithë trupit që reduktojnë nivelin e stresit, lirojnë muskujt e lodhur, të tensionuar dhe promovojnë mirëqenien fizike. Vegane. 80 ml.

Xhel Masazhi HempSeed Just Play

900 LEK

In stock