Xhel Lubrifikant Just Play Strawberry

900 LEK

Xhel Erotik Just Play me bazë uji me një aromë joshëse luleshtrydhe!
Për masazhe sensuale të të gjithë trupit, perfekte për një mbrëmje romantike me partnerin. Xheli i masazhit është shumë i pasur dhe shumë i lëmuar edhe një sasi e vogël është e mjaftueshme për një përvojë të gjatë të rrëshqitshme. Pa vaj dhe jo të yndyrshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: 06262280000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel Erotik Just Play me bazë uji me një aromë joshëse luleshtrydhe!
Për masazhe sensuale të të gjithë trupit, perfekte për një mbrëmje romantike me partnerin. Xheli i masazhit është shumë i pasur dhe shumë i lëmuar edhe një sasi e vogël është e mjaftueshme për një përvojë të gjatë të rrëshqitshme. Pa vaj dhe jo të yndyrshëm.

Xhel Lubrifikant Just Play Strawberry

900 LEK

In stock