-30%

Xhel lubrifikant Hyaluron Just Play

630 LEK

Thjesht luani xhel erotik me bazë uji me hialuron hidratues! Për masazhe afatgjatë të trupit me efekt kujdesi, sepse acidi hialuronik siguron elasticitetin dhe elasticitetin e lëkurës sonë. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06262520000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Thjesht luani xhel erotik me bazë uji me hialuron hidratues! Për masazhe afatgjatë të trupit me efekt kujdesi, sepse acidi hialuronik siguron elasticitetin dhe elasticitetin e lëkurës sonë. Pa vaj dhe yndyrë. Vegane. 80 ml.

Xhel lubrifikant Hyaluron Just Play

630 LEK

Out of stock