Xhel kohezgjatje High Octane

5,100 LEK

Xheli Booster Ejact Delay është një formulë që ndihmon në vonimin e orgazmës. Xhel qetëson dhe ftoh lëkurën.
Xheli i vonesës me oktan të lartë Ejact përmban vaj karafili i cili e bën penisin më pak të ndjeshëm ndaj shkëmbimit të të ftohtit/nxehtësisë.

Availability: Në gjëndje SKU: E31479 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Xheli i vonesës me oktan të lartë Ejact përmban vaj karafili i cili e bën penisin më pak të ndjeshëm ndaj shkëmbimit të të ftohtit/nxehtësisë.

Xheli Booster Ejact Delay është një formulë që ndihmon në vonimin e orgazmës. Xhel qetëson dhe ftoh lëkurën.

Udhëzimet për përdorim
Të përdoret për marrëdhënie seksuale. Aplikojeni xhelin hollë në penis dhe më pas masazhojeni. Përpara përdorimit të rregullt, provojeni duke aplikuar pak xhel në brendësi të parakrahut. Ndërpriteni përdorimin në rast të një reaksioni alergjik. Për përdorim të jashtëm. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Mbani të ftohtë dhe të errët.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Laureth-9, Polisorbat 20, Akrilate / C10-30 Alkil akrilate Kryqpolimer, Alkool, Denat i Alkoolit, Aminometil Propanol, Ekstrakt i bërthamës Avena Sativa, Glikoli Kapril, Eugenia Caryophyllus Hyperforatum Leaf Extractum,

50 ml