Xhel klitori X-Delight

1,900 LEK

X kënaqësia është një krem ​​stimulues për klitorin që është formuluar për të intensifikuar orgazmat dhe për të rritur frekuencën e orgazmave. Kënaqësia X përmban Ylang Ylang, një stimulues i fortë me erë delikate.

Availability: Në gjendje SKU: 251472 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

X kënaqësia është një krem ​​stimulues për klitorin që është formuluar për të intensifikuar orgazmat dhe për të rritur frekuencën e orgazmave. Kënaqësia X përmban Ylang Ylang, një stimulues i fortë me erë delikate.

Xhel klitori X-Delight

1,900 LEK

In stock