Xhel intim meshkuj Gentl

2,600 LEK

GENTL MAN zbut, ushqen, ftoh dhe riparon lëkurën pas heqjes së qimeve. Kremi përthithet shpejt dhe siguron lehtësim të menjëhershëm nga kruajtjet, gungat dhe acarimet. Ai jep një ndjenjë freskie dhe të rregulluar gjatë gjithë ditës. Ideale pas rruajtjes. Por edhe si kujdes i përditshëm.

Availability: Në gjendje SKU: E32484 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Hulumtimi i kryer nga Wilkinson Sword tregon se në vitin 2018 më shumë se 62% e të gjithë meshkujve në mbarë botën rruajnë ose shkurtojnë zonën e tyre pubike. Më shumë se gjysma e tyre përjetojnë shqetësime të tilla si gunga të kuqe dhe kruajtje. Deri më tani, nuk ka asnjë kujdes të vetëm pas rruajtjes në mbarë botën që fokusohet veçanërisht në zonën pubike të mashkullit. Është mirë të dini se lëkura e skrotumit është po aq e hollë dhe e brishtë sa edhe qepallat tuaja. Në çdo rast, zona pubike duhet të durojë jo pak për shkak të veshjeve të ngushta, të brendshmeve, sporteve dhe vapës së madhe. Prandaj, kujdesi i mirë nuk është një luks i panevojshëm.

GENTL MAN zbut, ushqen, ftoh dhe riparon lëkurën pas heqjes së qimeve. Kremi përthithet shpejt dhe siguron lehtësim të menjëhershëm nga kruajtjet, gungat dhe acarimet. Ai jep një ndjenjë freskie dhe të rregulluar gjatë gjithë ditës. Ideale pas rruajtjes. Por edhe si kujdes i përditshëm.

Për shkak se e rikthen lëkurën, e mban atë të zhdërvjellët dhe të butë ndaj fërkimit, atletët përfitojnë shumë prej tij. Dhe jo e parëndësishme; shija dhe aroma janë të këndshme dhe për këtë arsye nuk përbëjnë kufizime seksuale

Kujdesi intim Gentl man përmban vetëm përbërës të cilësisë së lartë që garantojnë një efekt të mirë.

Symcalmin dhe Aloe Vera pastrojnë dhe ndihmojnë në riparimin e lëkurës. Mentil laktati largon nxehtësinë dhe skuqjen nga lëkura dhe jep një ndjesi të thatë dhe freski gjatë gjithë ditës. Përbërës të tillë si vaji i arganit, gjalpi shea dhe vaji i bajames ushqejnë dhe zbutin lëkurën. Glicerina e mban lëkurën të hidratuar mirë. Capislow pengon rritjen e flokëve me përdorim të rregullt.

Aplikojeni si kujdes ditor ose direkt pas depilimit. Masazhojeni në një shtresë të hollë. Ideale pas rruajtjes, prerjes, kremit për depilim, depilimit ose mënyrave të tjera depilimi.

Xhel intim meshkuj Gentl

2,600 LEK

In stock