Xhel intim me baze uji

1,300 LEK

Lubrifikant mjekësor me vaj dhe pa yndyrë. Mirë tolerohet nga lëkura dhe mukoza. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë. Mund të lahet pa lënë asnjë gjurmë.
Availability: Në gjendje SKU: 30088 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant mjekësor me vaj dhe pa yndyrë. Mirë tolerohet nga lëkura dhe mukoza. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë. Mund të lahet pa lënë asnjë gjurmë.

Xhel intim me baze uji

1,300 LEK

In stock