Xhel Intim femra Gentl

2,600 LEK

GENTL WOMAN zbut, freskon dhe ushqen lëkurën e zonës intime. Kremi ofron lehtësim të menjëhershëm nga irritimet si skuqja, kruajtjet ose gungat. Parandalon qimet e rrënjosura. Gentl woman është e përshtatshme për llojet më të ndjeshme të lëkurës dhe përdoret në mënyrë ideale pas heqjes së qimeve ose si kujdes i përditshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: E32485 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Rreth 82% e grave heqin qimet nga zona pubike. Ka shumë produkte për heqjen e qimeve në vetvete, por produktet që vërtet ofrojnë kujdes të mirë pas heqjes së qimeve dhe ndihmojnë lëkurën të rikuperohet, janë të pakta ose nuk disponohen fare.

GENTL WOMAN zbut, freskon dhe ushqen lëkurën e zonës intime. Kremi ofron lehtësim të menjëhershëm nga irritimet si skuqja, kruajtjet ose gungat. Parandalon qimet e rrënjosura. Gentl woman është e përshtatshme për llojet më të ndjeshme të lëkurës dhe përdoret në mënyrë ideale pas heqjes së qimeve ose si kujdes i përditshëm.

Gentl rikthen dhe e mban lëkurën elastike në rast fërkimi dhe për këtë arsye është veçanërisht i përshtatshëm për atletët. Jo e parëndësishme; shija dhe aroma janë të këndshme dhe për këtë arsye nuk përbëjnë kufizime seksuale

Gentl woman përmban vetëm përbërës të cilësisë së lartë që garantojnë një efekt të mirë. Symcalmin dhe Aloe Vera pastrojnë dhe ndihmojnë në riparimin e lëkurës. Mentil laktati largon nxehtësinë dhe skuqjen nga lëkura dhe jep një ndjesi të thatë dhe freski gjatë gjithë ditës. Përbërës të tillë si vaji i arganit, gjalpi shea dhe vaji i bajames ushqejnë dhe zbutin lëkurën. Glicerina e mban lëkurën të hidratuar mirë. Capislow pengon rritjen e flokëve me përdorim të rregullt.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Kjo gjithashtu parandalon rritjen e flokëve. Përdoret pas depilimit ose si kujdes i përditshëm. Aplikoni një shtresë të hollë dhe masazhoni butësisht në lëkurë. Mund të përjetoni një ndjesi thumbuese të lehtë në pjesët më intime. Kjo nuk mund të bëjë asnjë dëm dhe shkaktohet nga efekti ftohës i kremit.