Xhel handjob/oral/masazh me shije floke sheqri

2,200 LEK

Sensuva është një markë kryesore në fushën e vajrave të masazhit dhe lubrifikantëve, ndër të tjera. Me paketimin e tyre të gëzueshëm luksoz dhe aromat befasuese, ato ofrojnë një gamë të tërë produktesh për më shumë argëtim dhe sensualitet në dhomën e gjumit. Xhepi i Masazhit të Handipop Hand Job është ideal për të dhënë një masazh të mrekullueshëm penisi ose blowjob. Xheli nuk është ngjitës dhe ju duhet vetëm pak për ta sjellë partnerin tuaj në qiellin e 7-të. Era dhe shija janë të këndshme dhe shtojnë një shtesë në parathënie. Sensuva Handipop vjen në një shishe të këndshme dhe dozohet lehtë.
Availability: Në gjëndje SKU: VL-482 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sensuva është një markë kryesore në fushën e vajrave të masazhit dhe lubrifikantëve, ndër të tjera. Me paketimin e tyre të gëzueshëm luksoz dhe aromat befasuese, ato ofrojnë një gamë të tërë produktesh për më shumë argëtim dhe sensualitet në dhomën e gjumit. Xhepi i Masazhit të Handipop Hand Job është ideal për të dhënë një masazh të mrekullueshëm penisi ose blowjob. Xheli nuk është ngjitës dhe ju duhet vetëm pak për ta sjellë partnerin tuaj në qiellin e 7-të. Era dhe shija janë të këndshme dhe shtojnë një shtesë në parathënie. Sensuva Handipop vjen në një shishe të këndshme dhe dozohet lehtë.

Xhel handjob/oral/masazh me shije floke sheqri

2,200 LEK

In stock