Xhel anal Slow Sex

2,700 LEK

Me Gel Play Anal do të kënaqeni edhe më shumë me seksin anal. Ky xhel me bazë uji përmban aloe vera, kamomil dhe ka një efekt relaksues në lëkurë. Aplikoni sa më shumë xhel që ju pëlqen në anusin tuaj, gishtat ose lodrën tuaj të preferuar të seksit.

Përbërësit: glicerinë, aku (ujë), aloe barbadensis (aloe vera) lëng gjethe, ekstrakt lulesh chamomillia recutita (kamomille), ekstrakt lulesh arnica montana (arnica), çamçakëz xanthan, karbomer, aromë (aromë), bisabolol, maltodextrin, sapenisinë natriumi

Availability: Në gjendje SKU: BI0322 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me Gel Play Anal do të kënaqeni edhe më shumë me seksin anal. Ky xhel me bazë uji përmban aloe vera, kamomil dhe ka një efekt relaksues në lëkurë. Aplikoni sa më shumë xhel që ju pëlqen në anusin tuaj, gishtat ose lodrën tuaj të preferuar të seksit.

Përbërësit: glicerinë, aku (ujë), aloe barbadensis (aloe vera) lëng gjethe, ekstrakt lulesh chamomillia recutita (kamomille), ekstrakt lulesh arnica montana (arnica), çamçakëz xanthan, karbomer, aromë (aromë), bisabolol, maltodextrin, sapenisinë natriumi

Xhel anal Slow Sex

2,700 LEK

In stock