Xhel anal Mojo

4,700 LEK

Xheli anal i koncentruar i vajit të karafilit MOJO relaksues përzihet me vajin e karafilit për të relaksuar zonën anale. Lejon që penetrimi të jetë i rehatshëm dhe i këndshëm pa mpirje.

Availability: Në gjëndje SKU: E31137 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Xheli anal i koncentruar i vajit të karafilit MOJO relaksues përzihet me vajin e karafilit për të relaksuar zonën anale. Lejon që penetrimi të jetë i rehatshëm dhe i këndshëm pa mpirje. E përkryer për t’u përdorur me rrëshqitje relaksuese anale MOJO H2O.

30 ml