Xhel anal Intome

1,900 LEK

Ky xhel relaksues nga Intome ju lejon të shijoni edhe më shumë seksin anal. Xhel relakson muskujt rreth anusit pa humbur asnjë ndjeshmëri. Xheli gjithashtu ka një efekt ushqyes. Aplikoni xhelin me masazh në lëkurë rreth anusit dhe merrni më shumë kënaqësi nga seks anal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: INT-AC-02 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky xhel relaksues nga Intome ju lejon të shijoni edhe më shumë seksin anal. Xhel relakson muskujt rreth anusit pa humbur asnjë ndjeshmëri. Xheli gjithashtu ka një efekt ushqyes. Aplikoni xhelin me masazh në lëkurë rreth anusit dhe merrni më shumë kënaqësi nga seks anal.

Xhel anal Intome

Xhel anal Intome

1,900 LEK

Out of stock