XHEL ANAL INTOME

1,680 LEK

Ky xhel relaksues nga Intome ju lejon të shijoni edhe më shumë seksin anal. Xhel relakson muskujt rreth anusit pa humbur asnjë ndjeshmëri. Xheli gjithashtu ka një efekt ushqyes. Aplikoni xhelin me masazh në lëkurë rreth anusit dhe merrni më shumë kënaqësi nga seksi anal.

Availability: Vjen së shpejti Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky xhel relaksues nga Intome ju lejon të shijoni edhe më shumë seksin anal. Xhel relakson muskujt rreth anusit pa humbur asnjë ndjeshmëri. Xheli gjithashtu ka një efekt ushqyes. Aplikoni xhelin me masazh në lëkurë rreth anusit dhe merrni më shumë kënaqësi nga seksi anal.

XHEL ANAL INTOME

1,680 LEK

In stock