Xgel orgazme NUEI The Original

3,700 LEK

Sensibilizues Oh! Holy Mary Xheli origjinal i orgazmës nga NUEI aplikohet në zonat erogjene për të intensifikuar ndjesitë. Mjafton një sasi e vogël e aplikuar në klitoris dhe/ose glans. Mund të përdoret gjithashtu në kombinim me prezervativë dhe lodra seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 06295530000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Xhel për orgazma unisex me vaj të farës së kërpit
  • Sensibilizon klitorisin dhe glasin
  • Intensifikon ndjesitë
  • Përbërës natyralë
  • Vegan – pa parabene, sheqer apo gluten
  • I përshtatshëm për përdorim me lodra seksi dhe prezervativë

Përmirësuesi vegan i orgazmës!
Sensibilizues Oh! Holy Mary Xheli origjinal i orgazmës nga NUEI aplikohet në zonat erogjene për të intensifikuar ndjesitë. Mjafton një sasi e vogël e aplikuar në klitoris dhe/ose glans. Mund të përdoret gjithashtu në kombinim me prezervativë dhe lodra seksuale.

Formula vegane bazohet në përbërës krejtësisht natyralë dhe përmban vajin e farës së kërpit (kanabis sativa), ndër të tjera. Pa parabene, sheqer dhe gluten.

60 ml.

Përbërësit
Aqua, Lëng gjethesh Aloe Barbadensis, Glicerinë, Fenoksietanol, Karbomer, Denat me Alkool, Parfum, Kamfor, Hidroksid Natriumi, Etilheksilglicerinë, Vaj i Farës së Kanabisit Sativa, Mentol, Natriumi Fitat, Limonen, Benzil 1720, CI 1720, CI, 1720, CI, 170, 170, 170,20 CI, benzil salicilat.

Xgel orgazme NUEI The Original

3,700 LEK

In stock