-30%

Xena Rabbit Vibrator Coral & French Rose

8,330 LEK

Vibrator me dizajn të stilit lepuri, me dy motorë të fuqishëm dhe funksion ngrohjeje.

Disave e pëlqejnë atë të nxehtë – Ky vibrator shkon për të gjitha vajzat që drejtojnë botën. Me dy motorët e fortë, ju mund të stimuloni vaginën dhe klitorisin njëkohësisht.

Availability: Në gjendje SKU: E26362 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me dizajn të stilit lepuri, me dy motorë të fuqishëm dhe funksion ngrohjeje.

Disave e pëlqejnë atë të nxehtë – Ky vibrator shkon për të gjitha vajzat që drejtojnë botën. Me dy motorët e fortë, ju mund të stimuloni vaginën dhe klitorisin njëkohësisht. Intensiteti i 10 modeleve të ndryshme mund të rritet dhe zvogëlohet për të arritur në “vendin e fantazisë” në asnjë kohë. Vibratori mund të ngrohet me funksionin e nxehtësisë, sepse ne e dimë se disave e pëlqejnë atë të nxehtë.

Specifikimet:
Pesha: 178 g
Lloji i baterisë: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 100 – 240 V
Niveli i zhurmës: <49 dB
Dridhje Dhëmbët: 10
Koha e funksionimit:> 2 orë
I papërshkueshëm nga uji: 100%
Materiali: Silikoni i klasës mjekësore
Përmasat: 21cm x 4-6 cm x 4cm

Xena Rabbit Vibrator Coral & French Rose

8,330 LEK

In stock