-30%

X-RATED SEAMLESS BODYSUIT

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

  • Trupi elastik, komod dhe super seksi me detaje rrjete.
  • Pjesa e pasme në stil tanga.
Availability: Në gjendje SKU: 7220025RED Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Trupi elastik, komod dhe super seksi me detaje rrjete.
  • Pjesa e pasme në stil tanga.

X-RATED SEAMLESS BODYSUIT

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

In stock