Bullet Vibe Bathmate

4,900 LEK

Bathmate Vibe Bullet Black ofron 10 modele dridhjesh ultra të ndritshme që shkaktojnë ndjesi të paharrueshme.
Një vibrator plumbash tepër i fortë. Përjetoni kënaqësi të vërtetë me këtë vibrator ultra të fuqishëm

Availability: Në gjëndje SKU: 55040307 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Bathmate Vibe Bullet Black ofron 10 modele dridhjesh ultra të ndritshme që shkaktojnë ndjesi të paharrueshme.
Një vibrator plumbash tepër i fortë
Përjetoni kënaqësi të vërtetë me këtë vibrator ultra të fuqishëm
Ka 10 modele vibrimi për të zgjedhur – zbuloni të preferuarin tuaj
Ngjyra: E zezë
I papërshkueshëm nga uji ndaj IPX7 për kënaqësi jashtëzakonisht të gjithanshme
Relaksoni muskujt tuaj për të çliruar serotoninën dhe dopaminën