Vulcan Ripe

3,630 LEK

Pasi hapet, ky masturbator “Vulcan Ripe” eshte gati per te kryer nje pune te vertete dashurie. Eshte i krijuar ne nje ngjyre mishi, prej materiali si lekure reale dhe me teksture stimuluese ne brendesi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05057300000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pasi hapet, ky masturbator “Vulcan Ripe” eshte gati per te kryer nje pune te vertete dashurie. Eshte i krijuar ne nje ngjyre mishi, prej materiali si lekure reale dhe me teksture stimuluese ne brendesi. Masa totale: afersisht 15 cm, me nje diameter te ngjeshur gjithesesi fleksibel. Materiali: PP, SEBS.

Vulcan Ripe

Vulcan Ripe

3,630 LEK

In stock