Vibro Bullet Duo Smile

12,200 LEK

Dridhje të thella dhe impulse tronditëse – vetëm ose me një partner!. RC Shaking & Vibrating Love Egg Duo nga Sweet Smile befason me 2 plumba të fuqishëm të lidhur përmes një rripi silikoni fleksibël 31 cm të gjatë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05571610000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i dyfishtë plumbash me 2 motorë
Lidhet nëpërmjet rripit fleksibël silikoni
Një plumb me 10 mënyra dridhjeje
Një plumb me 7 mënyra dridhjeje
Mund të kontrollohet veçmas
Përfshihet telekomanda
Silikoni i butë me prekje
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Dridhje të thella dhe impulse tronditëse – vetëm ose me një partner!
RC Shaking & Vibrating Love Egg Duo nga Sweet Smile befason me 2 plumba të fuqishëm të lidhur përmes një rripi silikoni fleksibël 31 cm të gjatë. Një plumb dridhet dhe pulson, tjetri dridhet. Ofrimi i stimulimit të njëkohshëm vaginal/anal ose të jashtëm/të brendshëm kur luani solo, si dhe stimulim të dyfishtë kur luani në çift.

2 motorët mund të kontrollohen nëpërmjet butonave në telekomandë (gamë 5 m). Ato ofrojnë 10 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe 7 mënyra dridhjeje emocionuese. Përveç kësaj, këto veçori mund të kontrollohen gjithashtu drejtpërdrejt në plumba dhe mund të përdoren në një banjë, pishinë ose dush, falë dizajnit të tyre të papërshkueshëm nga uji.

Plumbat janë fleksibël të këndshëm dhe prej silikoni me një sipërfaqe të butë si mëndafsh, gjë që i bën ato të lehta për t’u futur dhe përshtatur në mënyrë të përsosur. Tekstura me brazdë siguron një përshtatje të rehatshme në thellësi intime dhe rrit stimulimin.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.

Gjatësia e plotë 50 cm.
Vibro-plumb: 9 cm i gjatë, Ø max. 3,4 cm.
Plumb tundës: 10 cm i gjatë, Ø max. 3.6 cm.
Rrip lidhës 31 cm i gjatë.
Pesha 199 g.
Silikoni, PU, ABS (komandë në distancë).

Vibro Bullet Duo Smile

12,200 LEK

In stock